دکتر محمد والی پور

متخصص روانپزشکی


مشاوره تلفنی و خصوصی

آدرس مطب و برنامه هفتگی

مشاورۀ خانواده و ازدواج

استخدام پرستار

مرکز تخصصی مشاوره خانواد

درمان اعتیاد

چگونه میتوان طول رابطه جنسی را افزایش داد ؟ قسمت دوم

فنون و ترفندهاي تعويق انزال
درست لحظه اي که حس انزال به شما دست مي دهد، بايد آلت خود را از واژن خارج نموده و براي چند لحظه فشار جنسي موجود بر روي خودتان را کاهش دهيد. اين امر سبب مي شود تا برانگيختگي قدري افت پيدا کند و راحت تر بتوان به ادامه ارتباط جنسی پرداخت.
يکي ديگر از روش هاي حيرت انگيز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرينه است. پرينه (يا ميان دو راه) به حدفاصل ميان بيضه و مقعد اطلاق مي شود. در اين قسمت يک نقطه ويژه وجود دارد که اگر با انگشت به آن فشار وارد شود، مي تواند از انزال جلوگيري بعمل آورد. البته شايد قدري طول بکشد تا جاي دقيق آنرا پيدا کنيد، اما زمانيکه متوجه محل دقيق آن بشويد، مي توان به طور شگفت انگيزي انزال را به تعويق انداخت.
شايد اين شيوه تا حدي در به تعويق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هيچ گاه به عنوان بهترين گزينه براي عدم خروج مني تلقي نمي شود.
از شدت برانگيختگي فردي در کل مدت سکس آگاه باشيد.
البته منظور ما اين نيست که آنقدر ذهن خودتان را درگير اين مسئله کنيد که به طور کلي دچار وسواس فکري شويد. اگر بيش از اندازه به اين موضوع اهميت بدهيد، مزيت لذت بردن از ارتباط جنسي را از دست خواهيد داد؛ اما گاهگاه مي توانيد به ميزان نعوذ و انگيختگي خود توجه کنيد. با يک تمرين ساده مي توايند کنترل بيشتري بر روي رفتارهاي جنسي خود بدست آوريد. به اين منظور مي توانيد ميزان تحريک فردي خود را به عنوان مثال در يک محدودۀ 1 تا 10 تعريف کنيد. به اين ترتيب که عدد 1 نشانگر پايين ترين ميزان برانگيختگي و عدد 10 بيانگر مرحله ي انزال باشد. پيرو اين شماره گذاري شما هميشه بايد ميزان تحريک فردي خود را روي عددي نگه داريد که پايين تر از مرحله ي غير قابل کنترل باشد. با بکار بستن اين تکنيک ساده هيچ گاه در حين رابطه دچار انزال اجباري نخواهيد شد.
کنترل ماهيچه هاي کجل (ماهيچه هاي پوبوکسيک ،عضله ي عانه اي دنبالچه، ماهيچه هاي جنسی) هيچ اثري بر روي کنترل خروج مني ندارند. تقريباً غير ممکن است که بتوانيد به طور ارادي برروي ماهيچه هاي پوبوکسيک (عضله ي عانه اي دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگيختگي اجازه ندهيد که مني از آن خارج شود. حتي تلاش براي انجان دادن يک چنين کاري هم کل ارتباط جنسي را خراب ميکند.

به جاي فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کليتوریس بفشاريد
براي تحريک کردن هر چه بيشتر شريک جنسي مي توانيد سر آلت تناسلي را به سمت کليتوریس فشار دهيد. اين مورد خانم را به شدت تحريک مي کند. از جمله مزاياي ديگر آن اين است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمي کنيد، بنابراين مي توانيد مدت زمان بيشتري دوام بياوريد. اجازه دهيد که خانم ضربه هاي آرامي را با استفاده از قضيب بر روي آلت تناسلي خود وارد کند. بسياري از خانم ها از اين کار به عنوان يک پيش نوازي تحريک کننده استقبال خواهند کرد. زمانيکه دخول صورت گرفت به جاي اينکه به سرعت آلت تناسلي خود را داخل و خارج نماييد، بهتر است اجازه دهيد که چند لحظه به همان وضعيت باقي بماند. حساس ترين قسمت آلت تناسلي خانم ها در همان بخش هاي ابتدايي واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادي هستيد که به فروکردن هاي کوتاه بيشتر از عميق گرايش داريد، با اين کار هم مي توانيد لذت بيشتري ببريد و هم مدت زمان ارتباط جنسي را افزايش دهيد.
- بهترين راه اینست که اول خانم ارگاسم (تحریک) شود ؛ آنوقت ديگر مهم نيست که شما چه مدت مي توانيد دوام بياوريد.
يکي از راههاي جلوگيري از انزال زودرس اين است که به خودتان بگوييد که ابتدا بايد شريک جنسي ام را به ارگاسم برسانم. از آنجايي که خانم ها انرژي جنسي شان مانند آقايون پس از تجربه اولين ارگاسم به سرعت افت پيدا نمي کند، پس از اينکه براي مرتبه ي نخست به رضايت رسيدند، باز هم مي توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسي از خود تمايل نشان دهند. با به کار گرفتن اين تکنيک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، يک مرد عاشق پيشه ي بهتر هم جلوه خواهيد کرد!

مجدداً ارگاسم شويد
اگر دفعه اول انزال صورت بگيرد، مطمئناً مدت زمان رسيدن به انزال دوم طولاني تر خواهد شد. فقط به جاي اينکه پس از اولين مرتبه، يکدفعه به خواب برويد بايد خودتان را بيدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهي شروع کنيد. زماني که براي بار اول ارگاسم مي شويد به بوسيدن و نوازش کردن ادامه دهيد تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافي تحريک شده و آمادگي انجام رابطه جنسي مجدد را پيدا کنيد.
زمانيکه شما رو قرار ميگيريد و لگن شريک جنسي به سمت بالا متمايل مي گردد، فشار زيادي به آلت وارده شده و انزال تسريع مي يابد.
در عوض زمانيکه خانم رو قرار مي گيرد نه تنها بيشترين لذت را مي برد و از هر زوايه که بخواهد حرکات ريتميک را انجام مي دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتري را متحمل مي شود. اين امر در مورد حالت پهلو به پهلو نيز صدق مي کند. بديهي است که اين شيوه کمک بزرگي به دوام بيشتر شما در حين رابطه جنسي قلمداد مي شود.
به طور کلي بر روي لذت بردن تمرکز کنيد نه اينکه چقدر بيشتر مي توانيد ادامه دهيد!
زمانيکه دائماً به ارگاسم فکر کنيد، بي شک زمان فرارسيدن آن را جلو مي اندازيد. در عوض سعي کنيد به احساسي که در کل بدنتان بوجود مي آيد فکر کنيد. ذهن خود را به سمت لذت فيزيکي، بو و يا منظره ي شريکتان و يا هرچيز ديگري که حس خوبي به شما القا مي کند، منحرف کنيد. فقط به اين امر که هر لحظه امکان دارد انزال شويد فکر نکنيد.
حالت هاي مختلف را امتحان کنيد- برخي از حالت ها هستند که مي توانند به شما در تعويق انزال کمک کنند
در همه حال بايد توجه داشته باشيد که صرف مدت زمان بيشتر تنها با اتکا به پيدا کردن راههاي جديد لذت بردن و يا تغيير حالت هاي مختلف ميسر نخواهد شد. بلکه همه چيز بر مي گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان سکس. اگر به اين مطلب که مي توانيد از انزال زودرس خود جلوگيري نماييد خوش بين باشيد، آنوقت کنترل بيشتري بر روي آن پيدا خواهيد کرد.
سعي کنيد مدت زمان پيش نوازي را بالا ببريد. هر چقدر پيش نوازي بيشتر به طول انجامد و ارتباط جنسي روند آرام تري را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پاياني نيز دو چندان خواهد شد.
زمانيکه در تخت خواب با شور و اشتياق برخورد ميکنيد و وقتي مدت زمان ارتباط جنسي را به وسيله پيش نوازي افزايش مي دهيد، مي توانيد از منفعت ايجاد صميميت بيشتر نيز بهرمند شويد. آرام و راحت باشيد و توجه خود را بر روي کاري که با هم در حال انجام دادن آن هستيد معطوف کنيد و فقط به سکس فکر نکنيد. هر چقدر از نظر عصبي فشار بيشتري بر روي خود وارد کنيد، استرس و هيجان بيشتري به شما دست مي دهد و اين امر سبب مي شود که انزال سريع تر از زمان معين انجام پذيرد.
با تمرين و تکرار سعي کنيد آستانه انزال را در خودتان معين کنيد و سپس تلاش کنيد تا بر روي کنترل آن اجحاف کامل پيدا کنيد تا بواسطه ي آن قادر شويد مدت زمان رابطه جنسي را افزايش دهيد. سعي کنيد زمانيکه به آستانه انزال نزديک مي شويد کاري کنيد تا برانگيختگي کمتر شود. هميشه خودتان را پايين تر از حدي نگه داريد که انزال اجباري صورت پذيرد. هرگاه که احساس کرديد در حال نزديک شدن به مرحله ي انزال هستيد، حرکت دادن بدن را متوقف کنيد، چند ثانيه به خود فرصت بدهيد تا آرام شويد و زمانيکه تحريک اندکي کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهيد.

درمانی دیگر برای زود انزالی مردان

اختلال نعوظی مردان

ناکامی زنان از همبستری

چکونه می توان طول مدت زمان رابطه ی جنسی را افزایش داد؟ قسمت اول

"چگونه مي توان طول مدت زمان رابطه ي جنسي را افزايش داد؟"قسمت دوم

چگونه مي توان طول مدت زمان رابطه ي جنسي را افزايش داد؟"قسمت سوم

"چگونه مي توان طول مدت زمان رابطه ي جنسي را افزايش داد؟"قسمت چهارم

اختلالات میل جنسی در مردان

ناتواني جنسي (Impotency or Erectile Dysfunction)


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، ساختمان سپاهان ، طبقه 4
تلفن : 32241146 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

hamze [ 1394-09-06 ]
منطقی وخوب بود.

رضا [ 1394-08-23 ]
من هر كار كردم انزال ديز رس بهم دست نداد

مهدی [ 1394-08-04 ]
سلام خسته نباشید. از مطالب خوبتون ممنون.

روحی [ 1394-04-23 ]
ممنون بابت توضیحات مفیدتون. استفاده کردیم.

محمد [ 1394-02-29 ]
خیلی عالی بود

m3Ran [ 1394-02-07 ]
دکتر ناموسا دمت گرم خیلی مخلصیم

رضا [ 1394-02-02 ]
سلام ممنون بابت اطلاعات بسیار عالیتان خیلی خوب بود

کیوان بیه کس [ 1393-12-09 ]
خیلی ممنون اماازینم تنها تر شدم

میلاد [ 1393-09-17 ]
عالی بود الحق که زیر دست های خودم بزرگ شدید لطفا طرز سکس کردن رانیز بنویسید

parham [ 1393-07-12 ]
مرسی عالی بود

رسول [ 1393-05-21 ]
با سلام ممنون از راهنمایی بسیار سازنده امید وارم که این مشکلات جنسی با راهنمایی های سازنده ریشه کن شود چون همین بی اطلاعی ها باعث جدایی های فراوانی میشود و باعث خیانت همسران به یکدیگر باز هم ممنون

Reza [ 1393-04-23 ]
متاسفانه بعضی مواقع همزات شیاطین موجب شده تادرتوهم خیالی شخص سومی را(مثلا خانومی کنجکاو را) ناظر بدانیم که این موجب تحریک وزودانزالی یکطرفه شود.

مریم [ 1393-03-22 ]
ممنون ازاطلاعاتی که دادین

مریم [ 1393-03-22 ]
ممنون که اطلاعاتی رودراختیارمون میزارین مرسی

مهرشاد [ 1392-11-30 ]
خیلی عالی بود ٫ خیلی بهم کمک کرد.

ahmad [ 1392-11-12 ]
خیلی خوب بود اماخواهشی دارم درمورد درمان انزال زودرس قبل ازدخول توضیعی بدهید

حسن [ 1392-11-08 ]
ممنون خیلی خوب بور

مصطفی [ 1392-09-29 ]
احسن دکتر جان.واقعا که پزشکان موجوداتی خداگونه اند که در هر لباسی حامی انسان و نهاد انسانی اند.به شما میبالیم...

محمد [ 1392-08-22 ]
سلام سایت خیلی خوبی هست.اگه میشه اطلاعات جدید رو برای من ارسال کنید ممنونم از اطلاعاتتون

حسین [ 1392-08-09 ]
با سلام آقای دکتر از زحمات شما بی نهایت تشکر میکنم واقعا عالی بود به نکته های خیلی جالبی اشاره فرمودید سپاس

شهاب [ 1392-07-26 ]
عالی بود آقای دکتر.

عنایت [ 1392-06-14 ]
از اطلاعات مهمی که در اختیار ما ګذاشتید ممنونم و اګر در مورد خانم ها مطلب بګذارید خیلی خوبه

الی [ 1392-05-25 ]
خیلی عالی بود

meysam [ 1392-02-30 ]
از اطلاع رسانیتون ممنون

وحید سعیدی [ 1392-02-21 ]
آقای دکتر با عرض سلام خیلی خیلی متشکرم که به فکر ما هستید . خدمت به خلق وظیفه نیست بلکه لذت است امام علی (ع)

محراب [ 1392-02-14 ]
ممنونم از راهکارهایی که برامون گذاشتیداز شما خواهش میکنم که دراین زمینه برای خانومها هم مطلب بگذارید

محمد [ 1392-01-24 ]
ممنون از مطالب خوبتون

علي [ 1392-01-06 ]
با تشكر از شما مطالب خوب وروان بيان شده اميدوارم خانمها نيز اين مطالب را بخوانند ودر زمان ارتباط جنسي فعال باشند

اسماعیل [ 1391-11-07 ]
خوب بودممنون

جرمی [ 1391-09-30 ]
خیلی ممنون حرف های خوبی زدید

رحیم پارساوند [ 1391-09-18 ]
با سلام و احترام. توضیحات شما بسیار کامل و شفاف است که جای هیجگونه سوالی نیست.ولی من همه این روشها را استفاده کرده ام ولی نتیجه بخش نبوده است.حتی از داروهای خارجی هم استفاده کرده ام ولی تا حالا هم از این مشکل رنج برده و یک نوع احساس نا توانی دارم پیش همسرم. به انتظار یک راهکاری که بتواند این مشک را حل کند هستم. با تشکد فراوان.

سعید [ 1391-09-11 ]
سلام : آقای دکتر من و همسرم تنها مشکلی که داریم نحوه ی سکس است و همسرم فقط میخواهد که به اوج لذت برسد و اصلا به این فکر نیست که باید از این رابطه تمام لذت را برد و تا به الان هم هر کاری کردم نتونستم رای اونو عوض کنم ولی از شما تشکر میکنم بابت راهکارتون.... ممنون خیلی عالی بود........

رویا [ 1391-08-30 ]
خیلی جالب بود ممنون

داور [ 1391-08-16 ]
عالی است

مسعود [ 1391-07-15 ]
سلام امکانش هست این مطالب رو تو وبلاگم با ذکر منبع کپی کنم؟

محمد [ 1391-07-13 ]
خیلی خوب بود فقط از بعضی اسمها و وازه های تخصصی استفاده کردین که گنگ بود مثل کليتوریس باز هم تشکر

یوسف [ 1391-07-06 ]
از اطلاعاتی که دادید ممنونم

محمد امان احمدب [ 1391-07-05 ]
مطالب را که در سایت تون مونده بودید واقعا مفید بود، تشکر از همکاری تون در این زمینه

عمار [ 1391-03-26 ]
استمنا دراسلام حرام میباشد واز دیدگاه پزشکی هم اثرات سوء جسمی و روحی در پی دارد . لطفا این روش را به کسی توصیه نکنید .

محمدی [ 1391-03-19 ]
از تون سپاسگذارم

جعفر [ 1390-11-26 ]
ممنون از مطالب مفيدتان

مرتضي [ 1390-11-19 ]
سلام : ميدونيد شايد تصور بعضي از مردها درباره با سكس چيزي فراتر از اين حرف ها باشد . شايد خانم ها هم بايد سعي و تلاش بيشتري در ادامه اين مطلب داشته باشند . اكثريت خانم هاي ايراني دوست دارند خيلي بي حركت باشند و مرد بايد آنها را به مرحله ي اورگاسم برساند . شايد در ترويج اين مطلب يا فرهنگ اين را هم رايج كنيد كه زنها نقش خيلي مهمي در زود انزالي مردها دارند غريب به 99 درصد اصلا اجازه ي خيلي از برخوردها را به مردشان نمي دهند و گويا اگر چنين اتفاقي بيفتد آن ها به صورت يك روسپي در مي آيند ولي در حقيقت همانطور كه آنها ديرتر از آقايان به مرحله اورگاسم ميرسند بايد تنوع پذير تر هم باشند نمي دونم توانستم منظورم را برسانم يانه؟ با تمام اين تفاصيل من توانستم از مرحله ي زود انزالي تا حدودي قابل قبولي موفق شوم ولي در حال حاضر اون قدر در اين كار موفق شده ام كه ديگر همسرم از عهده ي من بر نمي آيد ولي باز هم از اين شرايط راضي هستم . من درمان خودم را بيشتر از طريق روحي رواني آغاز كردم البته مراحل تزويج شده را كاملا رعايت مي كنم ولي توقع من از سكس و نزديكي ديگر غير قابل توصيف است چون واقعا خانم هاي ايراني تنبل هستند .با تشكر

رضا [ 1390-11-13 ]
بابا ایول بابا دمت گرم بابا تو دیگه کی هستی دست شیطونو بستی. عجب فنی. خیلی حال کردم. زدی تو خال دکی. تو تا حالا کجا بودی حرفه ای؟

مسعود [ 1390-10-14 ]
از اطلاعاتی که گذاشتید مچکرم

ايمان [ 1390-08-09 ]
اميدوارم همه ي زن وشوهرا استفاده كنن.

امیرعلی [ 1390-07-14 ]
خیلی عالی بود

حمید [ 1390-06-15 ]
خوشم اومد

mehdi [ 1390-05-22 ]
با تشکر از شما اطلاعات بیشتری در مورد سکس بنویسید

امير [ 1389-09-29 ]
ba salam mishe mano rahnamyi koni ke az che daruyi baraye enzale zud ras estefade konam 27 salame mamnunam

محمد [ 1389-07-10 ]
از مطالبتون خیلی ممنون در راه خود موفق باشید.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
برنامه هفتگیمشاوره ازدواجاختلالات وسواسیصفحه اصلیاختلالات اضطرابیاختلالات خلقیاختلالات رفتاری کودکاننشانهای جسمی روانپزشکیروان پریشیهاشناخت شخصیت افرادنوروفیدبکمطالب و مقالاتخواباعتیاداختلالات جنسیسایتهای دیگرتقویت حافظهپیامهای کاربرانسوالات پزشکینرم افزار ا ندروید وبسای